Joanna Kondrat

Uznawana za jedną z najlepszych polskich autorek tekstów młodego pokolenia.
Skromna, choć doceniona przez najbardziej wybrednych krytyków muzycznych…
Laureatka nagrody imienia Anny Jantar za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie Debiuty 2012 podczas 49. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Uhonorowana nagrodą specjalną Programu Trzeciego Polskiego Radia, na tym samym Festiwalu.
W listopadzie 2015 r. uhonorowana Nagrodą Specjalną w organizowanym pod auspicami Prezydenta RP plebiscycie Anioł Roku 2014, za całokształt osiągnięć i wysokie założenia artystyczne.
W latach 2004-2007 odebrała główne nagrody na najbardziej prestiżowych festiwalach piosenki autorskiej, m.in. Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, czy Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Autorskiej w Warszawie.
W 2009 r. w Krakowie, na Festiwalu Korowód, została nagrodzona nagrodą Estrady Polskiej w Opolu za interpretację utworów Marka Grechuty.
Od kwietnia 2016r. Tworzy program „Kultura w więzieniu”, w ramach którego wykonuje koncerty dla osadzonych w półotwartych zakładach karnych na terenie całego kraju.

W roku 2011 nagrała autorską płytę Samosie.
Dostrzeżony przez krytyków muzycznych, redakcje rozgłośni radiowych, telewizyjnych, krążek, zebrał ponad 30 znakomitych recenzji i zaprezentowany został we wszystkich telewizyjnych programach poświęconych kulturze.
W latach 2013 -2014 byla ambasadorką Kampanii Społecznej Początek w Rodzinie.
Jej utwór „Karma” otrzymał nagrodę specjalną na IV International Film Festiwal „Prison Movie” w październiku 2016 r.

Nagrywa ze znakomitymi instrumentalistami.

Maciej Tubis
fortepian, rhode piano, elektronika

Autor albumu „Live in Luxembourg” uznanego w rankingu JazzWise Magazine za 5. w kategorii najlepszych płyt jazzowych na świecie.
Absolwent i wykładowca Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi.
Zdobywca II nagrody na Konkursie Pianistów Jazzowych w Warszawie w 2004 r. W 2007 r. otrzymał wyróżnienie TVP2 w programie „Dolina Kreatywna, czyli czego szuka młoda sztuka” za kompozycję Spełnienie oraz nagrodę specjalną na Konkursie Pianistów Rozrywkowych w studio im. A. Osieckiej w radiowej Trójce. W 2008 uhonorowany został Nagrodą Prezydenta Miasta Łodzi dla najlepszego łódzkiego Jazzmana. Odebrał Grand Prix Jazz Melomani w Teatrze Wielkim.

Radek Bolewski
instrumenty perkusyjne

Absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi i Akademii Muzycznej w Katowicach. Perkusista, wokalista, kompozytor współtworzący zespoły Fonovel i Lstadt (2004-2010). Jako muzyk sesyjny współpracował m. in. z Krystyną Prońko, Elżbietą Adamiak,Od roku 2005 prowadzi klasę perkusji i klasę zestawu jazzowego w ZSM im. St. Moniuszki w Łodzi.

Marcin Lamch
kontrabas, gitara basowa

Na stałe związany z zespołem Stanisława Soyki, kompozytor, producent, absolwent Państwowego Liceum Muzycznego w Częstochowie w klasie kontrabasu Michała Konopelskiego. Pierwsze muzyczne doświadczenia zdobywał w zespole KaPeLa Trio oraz pod czujnym okiem Janusza Yaniny Iwańskiego. Ukończył studia na Uniwersytecie Śląskim. Współpracował lub współpracuje m.in. z Andrzejem Przybielskim, Yaniną Iwańskim, Wojciechem Konikiewiczem, Adamem Rogersem, Chromosomos, duetem Lipnicka & Porter, Voo Voo, Martyną Jakubowicz, Marcinem Pospieszalskim, Mateuszem Pospieszalskim, Maciejem Tubisem i Antoniną Krzysztoń.

01. Echo // Joanna Kondrat - Karma
icon-downloadicon-download
  1. 01. Echo // Joanna Kondrat - Karma
  2. 02. Czas // Joanna Kondrat - Karma
  3. 03. Karma // Joanna Kondrat - Karma
  4. 04. Wiosna // Joanna Kondrat - Karma
  5. 05. Wyprowadź mnie // Joanna Kondrat - Karma
  6. 06. Burza // Joanna Kondrat - Karma
  7. 07. Raz, dwa, trzy // Joanna Kondrat - Karma
  8. 08. Dusza // Joanna Kondrat - Karma
  9. 09. Daj nam czas // Joanna Kondrat - Karma
  10. 10. Lato // Joanna Kondrat - Karma